LED apšvietimas po spintelėmis

Posted by Info 2019/09/18 0 Comment(s) Naudinga,

LED apšvietimas virtuvės darbo zonoje

LED apšvietimas po spintelėmis

Stalviršio apšvietimas

       Virtuvė yra lankomiausia namo vieta ne tik pačiai šeimininkei, bet ir visai šeimai. Šeima susirenka čia norėdami atkurti jėgas po darbo dienos, susitikti su svečiais ir paruošti mėgstamus patiekalus. Labai svarbu, kad virtuvė būtų funkcionali, šviesi ir patogi!
Puikus pagalbininkas kuriant nepriekaištingą virtuvės erdvę yra LED apšvietimas. Svarbu suprasti, kad virtuvė yra daugiafunkcinė erdvė. Viena vertus, maisto gaminimui nereikia daug šviesos, bet geras apšvietimas virš darbo paviršiaus sumažina aštrių daiktų sužeidimo riziką, bet ir padeda geriau įvertinami produktų kokybė. Be to gamindama maistą šeimininkė taip pat sugeba patikrinti pamokas kartu su vaiku, todėl yra svarbu gerai parinkti LED apšvietimą, kuris prisideda prie elektros energijos sąnaudų sumažinimo, bet ir taupo Jūsų laiką.
Norėdami užpildyti virtuvės darbo zoną šviesa, idealiai tinka neutrali 4000K arba šaltos 6500K spalvos šviesa. Naudokite 9,6W/m galingumo LED lanksčią juostą 120 vienetų LED šviestukų viename metre, ši kombinacija užtikrins tolygią šviesą visoje darbo zonoje.
       Norint apsaugoti nuo mechaninių pažeidimų LED juostą 9,6W/m, turi būti sumontuota į LED aliuminio profilį ir uždegta dangteliu t.y. difuzoriumi. Aliuminio profilius galima rinktis iš trijų variantų: paviršinis, kampinis ar įleidžiamas aliuminio profilis. Difuzorius galima pasirinkti iš skaidraus ir matinio. Skaidrus difuzorius atlieka daugiau apsauginę funkciją, o matinis šviesą padaro tolygesnę, nors šiek tiek sumažina liumenų kiekį.
      Daugelis LED joustų veikia nuo 12V įtampos, todėl būtina pasirinkti kokybišką maitinimo šaltinį. Maitinimo šaltinis elektros tinklo įtampą 230V  konvertuoja į nuolatinę 12V įtampą. Ši įtampa yra saugi ir nekelia gyvybei pavojaus. Kitas labai svarbus aspektas yra maitinimo šaltinio hermetiškumas, galima rinktis iš hermetinio arba nehermetinio maitinimo šaltinių. Rekomenduojame pasirinkti hermetinį maitinimo šaltinį, kadangi virtuvės zonoje gali pasitaikyti drėgmės, garų.
      Daugelis užduoda klausimą, kaip patogiau įjungti ir išjungti LED apšvietimą virtuvėje po spintelėmis. Pats paprasčiausias naudoti sieninį jungiklį, kuris įjungs arba išjungs LED apšvietimą. Tai yra patikimiausias būdas, kuris ne tik paprastas, bet ir prailgins tarnavimo laiką LED apšvietimo, nes  jungiklis atjungia maitinimo šaltinį nuo tinklo.
Kiti galimi variantai naudoti sensorius, kurie montuojami į baldinį stalviršį ar į aliuminio profilį.
Dažniausiai sensoriai sumontuojami tarp maitinimo šaltinio ir LED juostos, todėl sensorius dažniausiai atjungia LED apšvietimą, tačiau maitinimo šaltinis dirba tuščioje eigoje, o tai sutrumpina jo tarnavimo laiką.
Prieš pradėdami, bet kokį LED apšvietimo įrengimo procesą, Jums reikia atsakyti į tokius klausimus:
-Kokia šviesos spalva?
-Koks aliuminio profilis?
-Koks difuzorius?
-Koks maitinimo šaltinis?
-Ar reikalingas sensorius?
Atsakius į šiuos klausimus, galima pasigaminti arba užsisakyti LED apšvietimą po spintelėmis.
Mielai Jums pagelbėsim šiuo klausimu, galite pateikti užsakymą mums ir mes pagaminsim LED apšvietimą po spintelėmis, rašykite mums info@ledima.lt arba skambinkite 868683878, paskaičiuosime ir atsakysime į Jums rūpimus klausimus.
Prieš pradėdami bet kokį įrengimo procesą,  reikia atidžiai išmatuoti, kad nustatytumėte, kiek metrų  reikės sumontuoti LED apšvietimo.