Prekių grąžinimas

Internetinės parduotuvės www.ledima.lt  pirkėjai turi teisę nenurodę priežasties atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, pranešę apie tai Pardavėjui raštu per 14 dienų nuo prekės pristatymo arba atsiėmimo momento. Pirkėjas yra atsakingas už prekių komplektaciją, supakavimą ir pristatymą Pardavėjui.

Prekės gali būti grąžinamos keliais būdais :

  • UAB „Ledima“ parduotuvėje adresu Baltijos g. 5A Kaunas

  • arba siunčiamos kartu su užpildytu prekių grąžinimo aktu, debetine sąskaita arba krovinio važtaraščiu, ant siuntos nurodant rekvizitus: UAB Ledima Baltijos g. 5A Kaunas LT-4828 Lietuva, Tel.Nr.: +370 (686) 83878.

Svarbu!

Prekių gražinimas vykdomas kliento sąskaita!

Grąžinant prekes UAB „Ledima“ parduotuvėje, būtina su savimi turėti pirkimo dokumentą: PVM sąskaitą faktūrą arba pirkimo čekį. Gavęs grąžintą prekę ir įvertinęs jos būklę, Pardavėjas per 7 dienas grąžina Pirkėjui pinigus, sumokėtus už prekę ir jos pristatymo išlaidas. Jei grąžinama tik dalis pirktų prekių, pristatymo išlaidos negrąžinamos. Prekė turi būti grąžinama tvarkingoje originalioje pakuotėje. Už grąžinamos prekės komplektaciją atsako Pirkėjas. Jei prekė nesukomplektuota, Pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamos prekės.

Pirkėjo teisė atsisakyti su Pardavėju sudarytos prekių pirkimo ir pardavimo sutarties netaikoma: 

  • sutartims dėl pagal specialius vartotojo nurodymus pagamintų prekių, kurios nėra pagamintos iš anksto, ir kurios gaminamos, atsižvelgiant į vartotojo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, taip pat dėl prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos vartotojo asmeninėms reikmėms;

Jei gavote pažeista siunta:

  • Užsakymo metu nurodytu adresu pristatytos siuntos kokybę tikrinkite dalyvaujant kurjeriui. Jei pastebėjote, kad ji turi pažeidimų: apie tai pasakykite prekes atvežusiam kurjeriui;

  • Siuntos pristatymo dokumente pažymėkite, kad pakuotė turi pažeidimų ir kartu su kurjeriu užpildykite Pakuotės pažeidimų (patikrinimo) aktą;

  • Patikrinkite pakuočių viduje esančias prekes ir, jei jos pažeistos, pažeidimus užfiksuokite nuotraukose. Nuotraukos bus reikalingos prekių grąžinimo procedūrai;

  • Jei pakuotė nepažeista, dalyvaujant kurjeriui prekių tikrinti nereikia. Jei priimate siuntą ir pasirašote dokumentus, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.

Kita informacija

Į visus Jūsų kilusius klausimus mielai atsakysime elektroniniu paštu info@ledima.lt arba telefonu +370 (686) 83878.

Vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžia Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, buveinės adresas Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt. 

Prašymus ar skundus dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformoje – http://ec.europa.eu/odr/.