Augalų šviestuvas įsmeigiamas į žemę VILO GU10 IP65 , juodos spalvos

Augalų šviestuvas įsmeigiamas į žemę VILO GU10 IP65 , juodos spalvos

CHARAKTERISTIKOS

PLOTIS (mm):98 mm

GYLIS (mm):130 mm

AUKŠTIS (mm):330 mm

GALIA: PAGAL GU10 LEMPUTĘ

ĮSKAIČIUOTAS ŠVIESOS ŠALTINIS:NE

KEIČIAMAS ŠVIESOS ŠALTINIS:Taip

GALIMYBĖ PRITEMDYTI NAUDOJANT DIMERIUOJAMĄ LEMPUTĘ

ĮTAMPA :~ 230V / 50Hz

LIZDAS :GU10

SAUGUMO LYGIS:IP65

DĖKLIO SPALVA:JUODA

MEDŽIAGA:ALUMINIUMAS + PLASTIKAS

VILO sodo prožektorius - apšvietimas jūsų sodui
 

VILO sodo šviestuvas yra itin praktiški lauko apšvietimo elementai. Jie apšvies jūsų sodą prieš namą ir už jo, taip pat jo važiuojamąją dalį. Priklausomai nuo apšviečiamo paviršiaus, galite pasirinkti vieną ar daugiau VILO šviestuvų .

VILO žibintų konstrukcija leidžia lengvai ir greitai sumontuoti žemėje, o tai užtikrins jų stabilumą net ir sudėtingomis oro sąlygomis. Prožektorius aprūpintas 50 cm ilgio maitinimo laidu. Subtili ir aptaki šviestuvo forma bei universali juoda šviestuvo spalva , lengvai įsilies į sodo architektūrą. Pats šviestuvas nedidelis – jo matmenys: 98 x 263 x 330 mm. Dėl šios priežasties šviestuvas lengvai tilps po beveik bet kokio tipo augalais jūsų sode.

VILO sodo šviestuvas pagamintas iš kruopščiai atrinktų aukštos kokybės medžiagų: akrilo ir aliuminio. Be kita ko, dėl tokio medžiagų pasirinkimo šviestuvas apibūdinamas su aukštu apsaugos lygiu – IP 65. Tai reiškia, kad VILO sodo šviestuvas yra efektyviai apsaugotas nuo žalingo nepalankių oro sąlygų poveikio, pavyzdžiui, stipraus lietaus ar vėjo. Todėl jį galima sėkmingai naudoti ir už pastatų ribos.

  • Prekės kodas: 8357
  • Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
  • 15.00€
  • Be PVM: 12.40€