LED RGBW+WW LED juostų valdiklis V5

LED RGBW+WW LED juostų valdiklis V5

RGBW+WW LED juostų valdiklis V5

Nuolatinės įtampos LED valdiklis skirtas spalvotai RGB + Šiltų bei šaltų diodų turinčiai LED juostai, dar kitaip vadinamas RGB+CCT. Pultelio veikimo dažnis yra 2,4GHz, tokio dažnio signalai gali sklisti toliau ir yra mažiau trikdomi kliūčių, tokių kaip sienos pertvaros ir t.t. Valdiklis taip pat turi Push-Dimm funkciją, tai reiškia jog valdiklį galima valdyti ne tik su pulteliu, bet ir su įprastu skambučio tipo (Push-Dim) jungtuku.

Prijungimas prie pultelio:

  1. Prijungiame LED maitinimo šaltinį atitinkamai 12V arba 24V pagal tai kokios įtampos LED juostą planuojate naudoti.
  2. Prijungeme LED juostą
  3. Viską pajungiame į tinklą. Jeigu viskas sujungta tinkamai, mėlynai turėtų pradėti šviesti lemputė pažymėta „RUN“.
  4. Korpuse yra nedidelė skylutė pažymėta „MATCH“, joje yra mygtukas. Paspaudus tą mygtuką, „RUN“ lemputė sumirksi, tai reiškia jog valdiklis pasiruošęs prisijungti prie valdymo pultelio.
  5. Spaudžiame bet kokį mygtuką ant pasirinkto valdymo pulto. Jeigu „RUN“ lemputė sumirksi dar kartą, reiškesi pultelis prisijungė prie valdiklio ir jau galima valdyti atitinkamą LED juostą.

RGBW LED juostų valdiklis V4 yra universalus, kaip ir kiti šios serijos LED juostų valdikliai jie gali veikti su praktiškai visais siūlomais valdymo pulteliais, be to šie valdikliai, gali būti prijungti prie belaidžių sieninių jungiklių.

Pulteliai kurie tinka prijungti su V5 valdikliu:

  • RGB spalvotos juostos valdymo pulteliai:  R23.
  • Prekės kodas: V5
  • Turimas kiekis: Prekė sandėlyje
  • 32.50€
  • Be PVM: 26.86€