SAULĖS BATERIJOS, LED SIENINIS ŠVIESTUVAS IP65 0,55W su judesio davikliu

Išparduota SAULĖS BATERIJOS, LED SIENINIS ŠVIESTUVAS  IP65 0,55W su judesio davikliu

 

Produkto aprašymas
    Sieninis šviestuvas „Solar LED“ - tai šiuolaikiškas apšvietimo sprendimas, panaudojant saulės spindulių energija. Saulės šviestuve integruoti yra du automatiniai režimai. Dėl šviesos jutiklio šviestuvas pradeda veikti automatiškai tik sutemus. Šviestuve integruotas judesio jutiklis , kuris aptinka judesį per 4-6 metrus , tuomet šviestuvas intensyviai šviečia 30 sekundžių. Dienos metu, kai pakanka dienos šviesos intensyvumo, šviestuvas neįsijungia netgi tada, kai aptinkamas judėjimas. Dienos metu saulės kolektorius užkrauna ličio jonų bateriją 600mAh.  Akumuliatoriaus įkrovimo laikas yra 8 valandos. IP65 šviestuvo apsauga leidžia šviestuvą įrengti lauko ir drėgnose sąlygose.
     Sieninio šviestuvo „Solar LED“ privalumas yra paprastas ir greitas montavimas naudojant du tvirtinimo elementus ir nereikalauja maitinimo laidų. Automatiniai darbo režimai reiškia, kad lempos nereikia valdyti, o saulės kolektoriaus maitinimas taip pat nereiškia jokių papildomų eksploatacijos išlaidų. 
    Sieninis šviestuvas „Solar LED“  yra idealus sprendimas, skirtas apšviesti visų tipų sienas, terasas, balkonus, laiptus ar įėjimo duris. 

Techniniai parametrai
Šviesos spalva: 5500-6000K
Šviesos šaltinis:
Akumuliatorius  : 3.2V 600 mAh
Saulės elementas: 5.5V 70mA
Šviesos šaltinis: 16x SMD diodai
Matmenys: 135x92x76  [mm]
Atsparumas: IP65
Darbinė temperatūra:  -25 ° ~ 65 °
Korpuso medžiaga:  Aliuminis
Judesio jutiklio tipas: PIR
Jutiklio žiūrėjimo kampas: 120 °
Aptikimo atstumas: 4-6 m
Korpuso palva: sidabrinė + balta

 

 

 

 

 

 

  • Gamintojas: MASTER LED
  • Prekės kodas: 1348
  • Turimas kiekis: Išparduota
  • 10.20€
  • Be PVM: 8.43€